English

HAKKIMIZDA
KARMAK MAKİNA Servis Hiz. İnş. Tic. Ltd. Şti.

Üretimlerimiz İnşaat Makinaları ve Jeneratör olarak iki konu üzerinde yoğunlaşmıştır. İnşaat makinalarında KARMAK Makina markasını, jeneratör üretiminde Karjen markasını kullanmaktayız. 5000 metrekare kapalı alanımız 3000 metrekare açık alanımız ve çeyrek asırda binlerce KARMAK Makina ailesinden saydığımız müşterilerimizle ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Güncel teknolojiyi takip eden bir firma olarak ürünlerimizin kullanım kolaylığını ve iş yerlerinin daha hızlı üretim yapabilmesi için sürekli yenilemekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız, müşteri beklentilerini ve mevcut standartların şartlarını karşılayacak kalite düzeyinde teknolojik hafif tip inşaat makinaları, jeneratör ve yedek parça imalatını yapmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek üzere fabrikamızda ISO 9001–2001, ISO14001 ve CE standartlarına uygun müşteri odaklı bir kalite yönetim sistemi kurulmuştur. Yönetim ve çalışanlar olarak tüm departmanlarda kaliteli hizmet bilincini yerleştirmek ve eğitim programları oluşturarak çalışanların kalite arttırma faaliyetlerine katılımını sağlamaktır. Çevreye ve doğaya saygılı olmak müşteri odaklı kurulan kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi tüm çalışanlarımızın katkıları ile gerçekleştirilecektir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz bütün hizmetlerde Türkiye’de ve Dünya’da kurumsallaşma yolunda en iyisi olmak ve en iyi marka haline gelmektir.KALİTE BELGELERİMİZ

Kar Mak Makina Servis Hiz. İnş. Tic. Ltd. Şti. Tel: 0462 331 32 33 Faks: 0462 331 61 62   E-Ticaret: www.karmakonline.com Adres: Sanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. Demirkırlar  İş Merkezi No: 88 Ortahisar / Trabzon  E-Mail :  info@karmakmakina.com.trFord Jeneratör Power Penta Jeneratör Ricardo Jeneratör TTF Jeneratör  
Yavuz Jeneratör SDEC Jeneratör Honda Jeneratör Atimax Jeneratör  
Dizel Jeneratör Portatif Jeneratör Trabzon Jeneratör Jeneratör Firması